Mięso i drób

W odpowiedzi na wyjątkową łatwość psucia się produktów mięsnych i drobiowych inżynierowie Ilapak opracowali linię higienicznych maszyn pakujących, zdolną do produkcji hermetycznych zgrzewów z MAP (Modified Atmosphere Packaging). 

Nasze maszyny pakujące oferują również elastyczność jeśli chodzi o przezbrojenia zapewniając możliwość tworzenia produktów różnych kształtów i rozmiarów oraz zapewniają doskonałą prezentację opakowań. Oferta maszyn do pakowania mięsa i drobiu firmy Ilapak jest wynikiem naszego zaangażowania w tę branżę. Wysiłek naszego wewnętrznego zespołu specjalistów pozwolił nam zaprojektować niezawodne, elastyczne i innowacyjne maszyny pakujące oraz automatyczne linie pakujące, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie pakowania.
Główne zastosowania
Wołowina i jagnięcina: kulki (zarówno świeże, jak i IQF), burgery i paszteciki (zarówno świeże, jak i IQF), tusza, kiełbasy, steki (zarówno świeże, jak i IQF), mięso przetworzone, mięso mielone; Wieprzowina: bekon, kulki (zarówno świeże, jak i IQF), burgery i paszteciki (zarówno świeże, jak i IQF), tusza, kiełbaski, stek (zarówno świeży, jak i IQF); Drób: panierowane części kurczaka (zarówno świeże, jak i IQF), kawałki kurczaka (zarówno świeże, jak i IQF), kaczka (zarówno świeże, jak i IQF), kiełbaski, cały kurczak.
 

Delta 6000R - Freemium - Meat & Poultry - Horizontal Pillow bag

Complete line - Freemium - Meat & Poultry - Delta 6000BM - Rotavac

Delta 3000 - Fremium - Meat/Fish - Horizontal pillow bag

Weightronic 14 - 50 - Freemium - Vegatronic 2000 - Meat & Poultry - VPB

Vegatronic 2000 OF - Freemium - Meat IQF - Vertical Pillow Bag

Delta Flobag - Freemium - Meat Sausages Pillow - A

Vegatronic 2300 Weightronic 14-50 - Freemium - Meat frozen hamburgers - A

Vegatronic 2000 OF - Freemium - Meat Chicken Nuggets Vertical Pillow Bag - A

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Galeria

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!