Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Obsługa klienta

Obsługa klienta Ilapak jest podstawą, na której opiera się nasz proces wsparcia. Nasza ogólnoświatowa sieć sprzedaży i serwisu pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, gwarantując Ci za każdym razem to, czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz. 

Oferta Ilapak w tym zakresie została stworzone, aby zapewnić najwyższą jakość, natychmiastową dostępność, doskonały stosunek jakości do ceny (najniższy koszt eksploatacji) i wsparcie przez cały cykl życia/używania produktu. Staramy się być uważani przez naszych klientów za pierwsze i najlepsze miejsce do pozyskiwania wszystkich potrzebnych części zamiennych, w tym tych, które są dostępne na otwartym rynku. Chcemy, aby rzeczywiście nasi klienci mogli zminimalizować ilość  kontaktów z wieloma różnymi dostawcami, umożliwiając im skoncentrowanie się na podstawowej działalności biznesowej.

Obsługa i pomoc na światowym poziomie
Serwis i wsparcie w zakresie części firmy Ilapak gwarantuje światowy poziom. Działając w naszych strategicznie zlokalizowanych centrach części i serwisu lub za pośrednictwem naszych przedstawicieli, zapewniamy najlepszych w branży opakowaniowej inżynierów serwisu. Dzięki przeszkoleniu w fabryce zapewnią, że Twój sprzęt do pakowania będzie działał wydajnie każdego dnia. Dzięki częściom łatwo dostępnym na półce wiesz, że możemy ci pomóc w krytycznych sytuacjach dzięki naszemu 100% zaangażowaniu. Naszym celem jest być Twoim „punktem kompleksowej obsługi” w zakresie części i serwisu Ilapak, czyli innymi słowy miejscem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wydajnie i niezawodnie obsługiwać sprzęt Ilapak.
 

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!