Doypack

Doypack jest uniwersalnym opakowaniem stojącym, kompatybilnym z szeroką gamą aplikacji i możliwością wielokrotnego zamykania. Dostępny jest w modelu LUX w wersji „Original” oraz w wielu adaptacjach stylu Doy na pionowych maszyn pakujących Ilapak VFFS (Vertical Form Fill and Seal). To nowoczesne opakowanie oferuje dużą elastyczność pod względem wymiarów, struktury folii opakowaniowej i zawartości.

Unikalną cechą sprzedażową opakowań Doypack jest możliwość stworzenia przyciągającego wzrok opakowania, na wzór butelki, z dobrze zdefiniowaną, prawie sztywną strukturą i właściwościami stojącymi, które zapewniają maksymalną atrakcyjność marketingową i rozpoznawalność. Funkcjonalność i estetyka to nie jedyne znaki rozpoznawcze opakowań Doypack. Ekspozycja w pozycji stojącej otwiera nowe  możliwości dla opakowań Doypack, które są bardziej ekonomiczną i przyjazną dla środowiska alternatywą w porównaniu sztywnych butelek. Doypack zazwyczaj zużywa o 70% mniej plastiku niż klasyczna butelka. Co więcej, Doypack można formować z monomateriałów, dzięki czemu nadaje się do recyklingu. Dodatkowe funkcje są dostępne w dedykowanym modelu maszyny Ilapak LUX, umożliwiającej produkcję Doypack z narożną wylewką, zamknięciem strunowym lub zmienionym profilem, na przykład z okrągłymi narożnikami, rączką i otworem do zawieszenia.
 

Lux 24 - Freemium - Doypack - liquids

Lux 24 - Freemium - Weightronic 24/10 Pet food - doypack

Vegatronic 2000 RJ - Freemium - Snack Cereals Doy pouch with zipper

Vegatronic 6000 RB - Freemium - Doy Shark with zipper Shredded cheese - A

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!