#WEAREIMAILAPAK

Przez prawie 50 lat IMA-Ilapak, oferując szeroką gamę rozwiązań pakowania, spełniał wszystkie wymagania dotyczące pakowania, napełniania i zamykania opakowań w branży spożywczej, farmaceutycznej, wyrobów medycznych i chusteczek nawilżanych.

Oprócz maszyn flow pack (HFFS - Horizontal Form Fill and Seal) i pionowych pakowaczek (VFFS - Vertical Form Fill and Seal), nasze portfolio obejmuje maszyny  do pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP - Modified Atmosphere Packaging), rozwiązania w zakresie transportu produktów, liczenia oraz urządzeń naważających oraz kompletnych, w pełni zautomatyzowanych linii pakujących.


Wizja
Naszym celem jest bycie twoim najlepszym długoterminowym partnerem w zakresie kompletnych elastycznych rozwiązań pakowania, przekraczających Twoje oczekiwania, zapewniając codziennie wartość dodaną sprzętu.


Misja
Celem Ilapak jest dostarczanie elastycznych rozwiązań pakowania dostosowanych do twoich potrzeb, minimalizujących koszty pojedynczego opakowania, za pomocą niezawodnego sprzętu i szybko reagującej obsługi.

#weareIMAIlapak - Wszyscy jesteśmy Ilapakiem – dlaczego?
Wszyscy jesteśmy Ilapakiem ponieważ pracujemy wraz z Tobą, aby dostarczać efektywne i wydajne rozwiązania w zakresie pakowania oparte na wyjątkowej obsłudze. Jesteśmy w 100% zaangażowani we wspieranie naszych klientów podczas całego procesu zakupu, od wstępnego spotkania, przez obsługę przedsprzedażną i posprzedażową. Twoje problemy są naszymi wyzwaniami. Nasi klienci liczą, że będziemy myśleć o ich problemach oraz wymyślać rozwiązania, i to jest dokładnie to co robimy, angażując Ciebie na każdym etapie i traktując jako członka zespołu. Dzięki ciągłym innowacjom, światowej klasy obsłudze klienta i specjalistycznej wiedzy w zakresie aplikacji branżowych, nasze 100% zaangażowanie stanowi wartość dodaną dla Twojej firmy każdego dnia. Dlatego wszyscy jesteśmy Ilapakiem.


Nasza obecność na całym świecie
Ilapak jest reprezentowany w ponad 50 krajach na całym świecie przez własną sieć lokalnych spółek zajmujących się sprzedażą i usługami oraz szereg wykwalifikowanych przedstawicieli. Ilapak na dzień dzisiejszy jest punktem odniesienia dla innych w branży maszyn pakujących. 

Specjalizacja branżowa
Nasi menedżerowie są ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze są do pełnej dyspozycji aby zapewnić Ci najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie pakowania w zależności od Twoich potrzeb dzięki bogatemu praktycznemu doświadczeniu zdobytemu przez lata. W połączeniu z techniczną wiedzą zebraną przez prawie 50 lat projektowania i budowy systemów opakowaniowych, zyskujesz zaufanego partnera z niezrównanym zrozumieniem specyfiki twoich produktów, idealnie przygotowanego do zaoferowania najlepszego rozwiązania.

Technologia i rozwiązania
Ilapak każdego roku inwestuje w badania i rozwój, aby zagwarantować swoim klientom innowacyjne, wydajne i zrównoważone rozwiązania w zakresie pakowania. Nasz czas wdrażania nowych technologii jest jednym z najkrótszych w branży. Oferujemy stały i ciągły przepływ najnowocześniejszych technologii, skoncentrowanych na potrzebach naszych klientów i inkubowanych w naszych centrach doskonalenia zlokalizowanych w Szwajcarii, Włoszech, USA, Niemczech i Chinach. Epicentrum naszych badań i rozwoju jest IlaLab, wewnętrzne laboratorium w Lugano (CH), w którym analizowane są indywidualne potrzeby klientów i proponowane jest indywidualne rozwiązanie.
 

 

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!