DELTA FLOBAG

Dedykowane rozwiązanie Ilapak do wymiany worków termokurczliwych jest najbardziej wydajnym rozwiązaniem do obkurczania i próżniowego przetwarzania mięsa i sera.
To rozwiązanie pakowania może obejmować zarówno wolno stojące maszyny poziome HFFS (Horizontal Form Fill and Seal) z systemem zgrzewania poprzecznego typu long- dwell, oraz stanowić element kompletnej linii pakującej spełniającej różne potrzeby rynku.
 

Ima Ilapak Delta Flobag horizontal flow wrap form fill and seal flow wrapper packaging machine for bakery

Wszystkie maszyny Delta Flobag są sterowane elektronicznie i wyposażone w zmienną kontrolę długości odcinania, aby zminimalizować i zoptymalizować zużycie folii. Konstrukcja ze stali nierdzewnej, zapewniająca wysoką higienę pracy sprawia, że  maszyna może pracować w trudnych warunkach stawiających wymóg  pełnego mycia urządzenia 
Mocne hermetyczne zgrzewy, pełna elastyczność i wytrzymała, ultrahigieniczna konstrukcja ze stali nierdzewnej charakteryzują maszynę Delta Flobag BM.
Delta Flobag zastępuje dotychczasowy sposób pakowania w gotowe torby  systemem pakowania w folię z rolki co pozwala na znaczne obniżenie kosztów pakowania. 
System zgrzewania “box-motion” pozwala na wykonywanie niezwykle mocnych i hermetycznych zgrzewów, mogących z łatwością wytrzymać cykl próżniowy, dzięki czemu to nowe rozwiązanie do pakowania HFFS (Horizontal Form Fill and Seal) idealnie nadaje się do wielu świeżych produktów mięsnych i serowych o większych rozmiarach. 
Maszyna dostępna jest zarówno z opcją dolnego, jak i górnego podawania folii. Delta Flobag BM, która automatycznie dostosowuje wielkość opakowania do wymiarów produktu, jest w szczególności przeznaczona do pakowania wyrobów o nieregularnych kształtach, takich jak większe bloki sera czy kawałki świeżego oraz przetworzonego mięsa.
Jednym z najskuteczniejszych sposobów przedłużenia okresu trwałości świeżych produktów jest zapakowanie ich w hermetycznie zamknięte opakowanie ze zmodyfikowaną atmosferą (MAP – Modified Atmosphere Packaging). Maszyny serii Delta zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać ten sposób  pakowania przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Delta Flobag - for diary Mozzarella cheese blocks in shrinked pillow bag

Ima Ilapak Delta Flobag horizontal flow wrap packaging machine

Delta Flobag - for meat and poultry sausages in pillow bag

Ima Ilapak Delta Flobag horizontal flow wrap packaging machine for meat and poultry sausages in pillow bag
Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Najlepsze dla branży

Sugerowane rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!