DELTA 3000

Delta 3000 to maszyna sterowana przez komputer przemysłowy PC, wyposażona w system zgrzewu poprzecznego "long-dwell" do hermetycznego zgrzewania z wysoką wydajnością,  co czyni z niej idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie konieczne jest  pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP). Przemyślana konstrukcja maszyny sprawia, że Delta 3000 może zostać podłączona do automatycznego systemu pakowania. Maszyna dostępna jest również w wersji ze stali nierdzewnej oraz z folią podawaną od dołu. Delta 3000 LDR umożliwia pakowanie produktów delikatnych i o nieregularnych kształtach.

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów wydłużenia trwałości świeżych produktów jest ich hermetyczne pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP).  Maszyny serii Delta zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać ten sposób  pakowania przy zachowaniu wysokiej wydajności. Maszyny typu Delta idealnie nadają się także do pakowania artykułów niespożywczych, gdzie wymagany jest hermetyczny zgrzew (wyroby medyczne i produkty higieny osobistej, np. nawilżane chusteczki). 

Delta 3000 - Freemium - Diary - raclette on tray shrink pillow

Delta 3000 - Freemium - Bakery - Spongecake - Horizontal pillow bag

Delta 3000 - Freemium - Diary - Reclosable pillow bag

Delta 3000 - Freemium - bakery - crisp bread - horizontal pillow bag

Delta 3000 3SS - Freemium - Dairy - 3 side seal vertical

Delta 3000 LD - Freemium - chocolate pie - Shrinkable Horizontal pillow bag

Delta 3000 R 3SS - Feemium - Diary Portioned cheese Pillow Gusseting and zipper

Delta 3000 LD - Freemium - Coffee coffee capsules - A

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!