OPAKOWANIE PILLOW, Z MOŻLIWOŚCIĄ PONOWNEGO ZAMKNIĘCIA

Opakowania typu “poduszka” z możliwością wielokrotnego zamykania, zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek z dwóch powodów:
1) system łatwego otwierane i zamykania opakowanie pozwala na łatwy dostęp do produktu
2) taki format opakowania spełnia normy higieniczne wymagane przez użytkowników.
 

Maszyny Ilapak są w stanie uformować opakowanie z możliwością wielokrotnego zamykania, typu „poduszka” z etykietą samoprzylepną bez uszczerbku dla integralności MAP (pakowanie w zmodyfikowanej  atmosferyczne). Funkcjonalność wielokrotnego zamykania jest standardową opcją zawarta portfolio firmy Ilapak.
Łącząc możliwości etykiet z wycinaniem matrycowym (sztancowaniem), na tym samym urządzeniu można wytwarzać wiele formatów rozmiarów i kształtów z jednoczesną łatwą ich zmianą.
Opakowanie typu „poduszka”:
Jest ekonomiczna. Do wytworzenia opakowań typu „poduszka” potrzeba mniej folii niż w przypadku innych bardziej skomplikowanych rodzajów opakowań. Z tego powodu ten rodzaj opakowania jest idealny dla małych firm i start-upów, a także dla dużych firm ze względu na potencjał, jaki oferuje w zakresie oszczędności kosztów;Został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Jest stosowany z powodzeniem w prawie każdej branży od dziesięcioleci i wielokrotnie sprawdzał się jako niezawodny format opakowania; Jest prosty w produkcji. Opakowanie typu „poduszka” nie wymaga żadnych dodatkowych opcji ani dodatków. Jest to proste, elastyczne opakowanie w najlepszym wydaniu;Może pracować z dużymi prędkościami. Ze względu na swoją prostotę opakowanie to można uformować bardzo szybko. Dla firm pakujących na zlecenie, które wymagają szybkości i wydajności celem dotrzymania napiętych terminów, opakowanie typu „poduszka” jest niezastąpione; Może być formowany zarówno na pozimowych maszynach pakujących HFFS jak i na pionowych maszynach pakujących VFFS. Niektóre bardziej skomplikowane typy opakowań nie mogą być formowane na niektórych rodzajach maszyn pakujących. Opakowanie typu „poduszka”  nadaje się do prawie wszystkich standardowych typów maszyn pakujących w folie elastyczne.
 

Delta 6000 - Freemium - WW - HPB - Reclosable pillow bag

Delta 3000 - Freemium - Diary - Reclosable pillow bag

Delta 6000R - Freemium - Meat & Poultry - Horizontal Pillow bag

Delta 3000 - Freemium - bakery - crisp bread - horizontal pillow bag

Delta 6000 - Freemium - Choco Biscuits Pillow Reclosable with Stand-Up Feature - A

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!