CARRERA I-500

Firma IMA Ilapak wykorzystała 50 lat doświadczeń jako wiodącego dostawcy i w synergii z Centrum IMA FLX  wprowadziła podstawowe poziome maszyny pakujące na niespotykany dotychczas poziom.

Ima Ilapak Carrera I 500 entry level flow wrapping packaging machine king of the class

Carrera I-500 jest nową, wyjątkową maszyną pakującą typu flowpack, która jest 100% wydajniejsza w porównaniu do jej poprzedniej wersji (Smart), jednocześnie oferuje ona nową solidną i ergonomiczną budowę oraz możliwość pracy z szerszymi foliami i większym zakresem produktów.

Wiele opcji automatycznego podawania produktu, standardowa konstrukcja ze stali nierdzewnej oraz Industry 4.0 – połączenie tych i wielu innych funkcji sprawia, że jest to bezkonkurencyjny system, który jest liderem pod względem wydajności, elastyczności, modułowości, higieny i łączności. Litera ‘I’ w nazwie maszyny nawiązuje do referencji maszyny: “made in Italy”, dając użytkownikom gwarancję jakości wykonania, której mogą oczekiwać tylko od tej maszyny pakującej zaprojektowanej we Włoszech.

Podczas gdy wzrost wydajności często odbywa się kosztem jakości zgrzewów, w maszynie Carrera I-500 zastosowano konstrukcję poprzecznych i wzdłużnych układów zgrzewających zapewniających doskonałą wydajność zgrzewania przy prędkościach liniowych przekraczających 40 m/min. Elektroniczna platforma sterująca, przekładnie planetarne, silniki serwo i technologia pierścieni ślizgowych są również kluczem do doskonałej wydajności tej maszyny.

Oprócz podkreślenia jakości maszyny wykonanej we Włoszech – ‘made in Italy’, litera ‘I’ w nazwie maszyny I-500 oznacza “inteligentna”. Nietypowo jak na maszynę tej klasy, Carrera I-500 jest wyposażona w pełne mozliwości Industry 4.0, w tym łącznośc zdalną, raportowanie OEE oraz możliwość łączenia się z siecami lokalnymi lub systemami Scada. Maszyna może również pochwalić się nowym, intuicyjnym interfejsem HMI opartym na ikonach, który zapewnia większą satysfakcję podczas użytkowania.

IMA Ilapak zaprojektowała maszynę I-500 umożliwiając większą elastyczność wyboru wymiarów opakowań niż jest to zwykle dostępne w maszynach klasy podstawowej. Carrera I-500 zwiększa zakres rozmiarów folii i produktów, które mogą być obsługiwane o 25% w porównaniu do poprzedniczki. Świeże produkty, gotowe dania, ser, mięso i inne produkty spożywcze mogą być pakowane na maszynie I-500, dzięki pełnej konstrukcji ze stali nierdzewnej oraz specyficznym cechom i opcjom higienicznym.

Kolejną zaletą w porównaniu z podstawowymi systemami jest liczba funkcji automatycznego podawania produktu dostępnych z maszyną I-500. Wiele możliwości konfiguracji automatycznego systemu podawania produktu jak również urządzeń zewnętrznych takich jak drukarki i etykieciarki sprawiają, że I-500 jest przyszłościową inwestycją dla wszystkich firm.

Carrera I-500 for bakery

Ima Ilapak Carrera I 500 entry level flow wrapping packaging machine king of the class for bakery products

Carrera I-500 for produce on tray

Ima Ilapak Carrera I 500 entry level flow wrapping packaging machine king of the class
Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Galeria

Sugerowane rozwiązania

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!