CARRERA 1500

Ten następca maszyny Carrera 1000 odpowiada wymaganiom jakościowym zapewniając szeroką gamę zastosowań przy spełnianiu wymogów budżetowych klientów średniej wielkości branży spożywczej i niespożywczej. ILAPAK odpowiadając na oczekiwania klientów, zracjonalizował liczbę funkcji dodatkowych  i przeprojektował konstrukcję ramy maszyny oraz system zgrzewu.

Ima Ilapak Carrera 1500 horizontal flow wrap packaging machine form fill and seal with rotatable jaws

ILAPAK wypuścił na rynek swoją oryginalną Carrera 1000 w 2014 roku. Maszyna ta zyskała reputację niezawodnego urządzenia o szerokiej gamie zastosowań w przemyśle spożywczym, od piekarni, ciastek, przekąsek i słodyczy po IQF, świeże produkty i lody. Ten najnowszy dodatek do oferty linii maszyn Carrera zawiera innowacje, które umożliwiły ILAPAK poprawę stosunku wydajności do ceny. W wyniku radykalnej przebudowy ramy maszyny wyprodukowano pierwszą pakowaczkę ILAPAK z konstrukcją rurową ramy o zwiększonej sile konstrukcji nośnej dla zapewniania dodatkowej sprawności, pozwalającej aby system zgrzewu, wzmocnione wały i zamontowane łożyska pozwalały na uzyskanie większego i bardziej równomiernego nacisku szczęki zgrzewającej. Ten ulepszony profil szczęki zapewnia doskonały wygląd i integralność zgrzewu. Carrera 1500 idealnie wpasowuje się w gamę produktów ILAPAK między podstawową maszyną SMART i nowo wprowadzoną dedykowaną branży piekarniczej maszyną Carrera 5000, z wysokowydajną i  szybką maszyną Carrera 6000 o najwyższej wydajności wśród maszyn ILAPAK. W przeciwieństwie do zasilania manualnego w zastosowanego w maszynie SMART, Carrera 1500 może być skonfigurowana zarówno do manualnego jak i automatycznego podawania, dając użytkownikom możliwość zintegrowania pakowaczki z całkowicie zautomatyzowanym ciągłym przepływem produktu. Opcjonalne dodatki obejmują podwójny uchwyt rolki folii jak i automatyczne sklejanie foli rolek – funkcje te przyczyniają się do poprawy ogólnej wydajności linii.

Carrera 1500 - for bakery donuts in pillow bag

Ima Ilapak Carrera 1500 horizontal entry level flow wrap packaging machine for bakery donuts in pillow bag
Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Sugerowane rozwiązania

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!