DELTA EZ

Odpowiadając na wymagania budżetowe i wydajnościowe średnich piekarni, Delta EZ łączy przystępną cenę z możliwością produkcji hermetycznie zamkniętych opakowań o przedłużonym okresie trwałości przy prędkościach do 100 szt/min, dzięki innowacyjnemu systemowi zgrzewu wzdłużnego. Model Delta EZ znajduje się między podstawowym modelem Delta 3000 a zaawansowanym Delta X o prędkości 200 szt/min, tworząc nową maszynę o średnim zakresie w ramach pakowania w atmosferze modyfikowanej MAP.

Ima Ilapak Delta EZ horizontal flow wrap packaging machine flow wrapper with integrated product infeed system

Sercem Delta EZ jest system zgrzewu wzdłużnego opracowany przez ILAPAK dla Delta 6000, aby zapewnić maksymalną elastyczność pod podczas zgrzewania różnych rodzajów folii. Oznacza to, że Delta EZ jest tak samo biegła w obsłudze ekstrudowanych folii preferowanych przez operatorów usług gastronomicznych, jak w prowadzeniu folii barierowych na bazie PET zwykle stosowanych w detalicznych aplikacjach MAP. System wykorzystuje cztery pary rolek: dwa zestawy rolek do zgrzewania na gorąco i dwa zestawy rolek zimnych o zmiennej prędkości służących do poprawnego prowadzenia folii. Oprócz wzdłużnego modułu zgrzewającego, Delta EZ jest standardowo wyposażona w kilka funkcji z maszyny Delta 6000. Obejmują one podajnik wielotaśmowy, aby umożliwić automatyczne wprowadzanie poszczególnych tortilli lub płaskich chlebków do zestawu formującego, automatyczne łączenie, które ułatwia szybką zmianę rolki oraz regulowana skrzynka formująca, która mieści produkty o średnicy od 15 do 35cm. Delta EZ jest zaprojektowana do pracy z konwencjonalnymi paczkami typu pillow z wzdłużnym zgrzewem przy prędkościach do 100 ppm, z możliwością podawania gazu (MAP) w standardzie. Dzięki modułowej filozofii projektowania Delty, maszynę można łatwo skonfigurować tak, aby zawierała dodatkowe moduły, takie jak funkcja wielokrotnego zamykania lub podwójne mocowanie rolki foliowej.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Sugerowane rozwiązania

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!