Quattro pionowe

Stojące torby Block botom z czterema (4) narożnymi zgrzewami, środkowym, bocznym lub przesuniętym tylnym zgrzewem, dostępna z całą gamą możliwości ponownego zamykania.

Opakowanie z czterema zgrzewami to torby z bocznymi wstawkami i czterema głównymi panelami, które zapewniają dużą widoczność produktu i doskonałą prezentację. Opakowanie z czterema zgrzewami są idealne do produktów wymagających większych i mocniejszych opakowań oraz widoczności, a ich narożniki ułatwiają paletowanie. Znane również jako torby Quattro, torby quad-seal służą wielu branżom, w tym żywności, higieny osobistej, opieki domowej i opieki nad zwierzętami.
Ponieważ jest to produkt szyty na miarę, rozwiązanie quad-seal jest dostępne w rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta i może być stosowane w szerokiej gamie produktów, od małych opakowań jednorazowych po produkty sprzedawane luzem, takie jak karma dla zwierząt domowych i chemikalia ogrodnicze. Nawet torby do dużych obciążeń mogą być produkowane z funkcjami wielokrotnego zamykania i zoptymalizowanymi rozwiązaniami barierowymi, aby zmaksymalizować trwałość produktu.
Istnieje również możliwość dodania złożonego spodu dla dodatkowego brandingu i lepszej prezentacji produktu, gdy opakowania są układane w sklepie. Dostępne są również opcjonalne systemy zamykania, suwaki, zamki zipper czy typu push to close (PTC), a także łatwe do przenoszenia uchwyty.

Vegatronic 1000 - Freemium - Coffee beans - Quattro vertical

Vegatronic 6000 - for snack mixed nuts in reclosable quattro bag

Ima Ilapak Vegatronic 6000 vertical form fill seal bagger packaging machine for snack mixed nuts in reclosable quattro bag

Vegatronic 2300OF - Freemium Coffee Capsules Quattro Vertical - A

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw swoje dane kontaktowe by uzyskać dostęp do treści plików pdf i filmów na Ilapak.com
Polityka prywatności
Formularz wypełniony prawidłowo!

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!