Z-SERIES

System dozowania serii Z jest wyposażony w kanały wibracyjne od 4 do 12, co pozwala na liczenie od 2 do 200 produktów na minutę. Może obsługiwać świeże, wstępnie upieczone lub głęboko mrożone produkty piekarnicze, takie jak bułki kajzer, bajgle, rogaliki i pączki. Maszyna licząca charakteryzuje się doskonałym wykonaniem ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości tworzyw sztucznych.

Ima Ilapak vibratory counting machine Z series for dedicated packaging machines

Specjalne cechy, takie jak zminimalizowane spadki i indywidualnie dostosowane do produktu kosze zbierające, zapewniają delikatne obchodzenie się z produktem, a  przemyślana konstrukcja pozwala na łatwe czyszczenia i prostą konserwację, celem zminimalizowania przestojów.
Szybko demontowalne (bez użycia narzędzi) płyty rozdzielające i kanały wibracyjne są starannie zmontowane w samo odpływowej ramie ze stali nierdzewnej. Jednostka sterująca HighEnd Siemens S7 lub Allen Bradley reguluje wszystkie funkcje maszyny zliczającej, a całość uzupełnia nowoczesny 6-calowy, dotykowy panel operatorski. Maszyna osiąga prędkość do 60 zrzutów na minutę i może być synchronizowana z dowolną  maszyną pakującą na rynku.

Najlepsze dla branży

Rozwiązania

Zapisz się do naszego newslettera

Wypełnij ten formularz, aby być zawsze na bieżąco z rozwiązaniami Ilapak

Formularz wypełniony prawidłowo!