Delta 500

Delta 500 to pozioma maszyna do pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP), wyposażona w system zgrzewu poprzecznego (long-dwell). Delta 500 została stworzona do pakowania produktów o nieregularnym kształcie – możliwe jest  ustawienie zmiennej długość cięcia folii, w zależności od długości produktu. Standardowa konfiguracja Delty 500 zawiera system podawania folii od dołu (maszyna odwrócona) i sterowanie przez komputer przemysłowy PC.

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów wydłużenia trwałości świeżych produktów jest ich hermetyczne pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP).  Maszyny serii Delta zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać ten sposób  pakowania przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Maszyny typu Delta idealnie nadają się także do pakowania artykułów niespożywczych, gdzie wymagany jest hermetyczny zgrzew (wyroby medyczne i produkty higieny osobistej, np. nawilżane chusteczki).

Powrót do Maszyny poziome
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swoje dane i uzyskaj dostęp do wszystkich plików PDF oraz filmów dostępnych na stronie ilapak.pl
Zobacz także