Delta 4000

Delta 4000 to maszyna typu flowpack przeznaczona do  pakowania szerokiej gamy produktów.System zgrzewu poprzecznego (long-dwell) umożliwia tworzenie z wysoką wydajnością wielu różnych rodzajów opakowań, w tym opakowań ze struną w aplikacjach MAP. Specyficzna konstrukcja mechaniczna, napęd poprzez servomotory  i platforma sterownicza PC sprawiają, że zmienianie wielkości opakowania jest łatwe, szybkie i precyzyjne. Ponadto możliwe jest automatyczne przełączanie różnych rodzajów opakowań – od standardowych opakowań typu pillow (poduszka), po opakowania z 3 zgrzewami bocznymi. Delta 4000 spełnia najwyższe wymogi higieniczne, jest zbudowana ze stali nierdzewnej i umożliwia tworzenie szerokiej gamy opakowań z możliwością ponownego zamknięcia.

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów wydłużenia trwałości świeżych produktów jest ich hermetyczne pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP).  Maszyny serii Delta zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać ten sposób  pakowania przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Powrót do Maszyny poziome
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swoje dane i uzyskaj dostęp do wszystkich plików PDF oraz filmów dostępnych na stronie ilapak.pl
Zobacz także