Delta 3000

Delta 3000 to maszyna sterowana przez komputer przemysłowy PC, wyposażona w system zgrzewu poprzecznego "long-dwell" do hermetycznego zgrzewania z wysoką wydajnością,  co czyni z niej idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie konieczne jest  pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP). Przemyślana konstrukcja maszyny sprawia, że Delta 3000 może zostać podłączona do automatycznego systemu pakowania. Maszyna dostępna jest również w wersji ze stali nierdzewnej oraz z folią podawaną od dołu. Delta 3000 LDR umożliwia pakowanie produktów delikatnych i o nieregularnych kształtach.

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów wydłużenia trwałości świeżych produktów jest ich hermetyczne pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP).  Maszyny serii Delta zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiać ten sposób  pakowania przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Maszyny typu Delta idealnie nadają się także do pakowania artykułów niespożywczych, gdzie wymagany jest hermetyczny zgrzew (wyroby medyczne i produkty higieny osobistej, np. nawilżane chusteczki).

Powrót do Maszyny poziome
Wideo
Delta 3000 LD | Chusteczki nawilżane (a)
Delta 3000 3ss ze struną | Tortille (a)
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swoje dane i uzyskaj dostęp do wszystkich plików PDF oraz filmów dostępnych na stronie ilapak.pl
Najlepsze dla branży
Styl opakowania
Zobacz także