Carrera 1000

Carrera 1000 to sterowana sterownikiem przemysłowym PLC maszyna typu flowpack, zaprojektowana z myślą o aplikacjach wymagających dużej elastyczności. Maszyna pozwala na pakowanie różnorodnego asortymentu. Dzięki wyposażeniu maszyny w serwomotory oraz sterowaniu przez sterownik przemysłowy PLC możliwe jest zaprogramowanie ustawień dla wielu różnych produktów. Łatwy w użyciu panel operatora pozwala na szybką zmianę parametrów pakowania. Konstrukcja maszyny oraz wykonanie ze stali nierdzewnej (opcjonalnie) sprawiają, że Carrera 1000 idealnie nadaje się do pracy także w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

Poziome maszyny ILAPAK serii Carrera, z rotacyjnym systemem zgrzewającym konfigurowane są przez specjalistów ILAPAK tak, aby zapewniać naszym klientom jednocześnie maksymalną wydajność  pakowania oraz wysoką estetykę wykonywanych opakowań,  w nawet najtrudniejszych  warunkach produkcyjnych .

Powrót do Maszyny poziome
Wideo
Carrera 1000 | Owoce| Jabłka na tackach (a)
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swoje dane i uzyskaj dostęp do wszystkich plików PDF oraz filmów dostępnych na stronie ilapak.pl
Najlepsze dla branży
Styl opakowania