Rodzaje maszyn

ILAPAK to jeden ze światowych liderów w dziedzinie produkcji maszyn pakujących. Szeroki wachlarz rozwiązań technicznych pozwala nam na wykonywanie opakowań o określonej formie oraz szczelności. Oferujemy systemy  pakowania w atmosferze modyfikowanej, maszyny poziome i pionowe, saszetkarki, systemy dystrybucji produktu oraz w pełni zautomatyzowane linie pakujące.

Maszyny poziome

Maszyny poziome
Maszyny poziome typu flow pack z systemem kontroli odwijania folii, systemami NPNB & MPP, możliwością pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP), napędzane serwomotorami, z modułową konstrukcją przeznaczoną do branży spożywczej, pozwalającą na łatwe utrzymanie maszyny w czystości.

Maszyny pionowe

Maszyny pionowe
Maszyny pionowe z systemem kontroli odwijania folii, systemami NPNB & MPP, napędzane serwomotorami,  z modułową konstrukcją przeznaczoną do branży spożywczej, pozwalającą na łatwe utrzymanie maszyny w czystości.

Ważenie i dozowanie

Ważenie i dozowanie
Precyzyjne ważenie i dozowanie przy pomocy urządzeń,  zaprojektowanych przez ekspertów ILAPAK  specjalnie z myślą o przemyśle spożywczym, gdzie wysoka higiena pracy jest szczególnie istotna.

Kompletny proces pakowania

Kompletny proces pakowania
Indywidualnie zaprojektowane, kompletne rozwiązania, pozwalające na maksymalne wykorzystanie możliwości maszyn pakujących.