IMA i ILAPAK ogłaszają strategiczne inwestycje

IMA to światowy lider w projektowaniu i tworzeniu linii pakujących do wyrobów farmaceutycznych, kosmetyków, herbaty, kawy i produktów spożywczych. ILAPAK specjalizuje się w tworzeniu wszechstronnych maszyn pakujących do produktów spożywczych, non-woven i wyrobów medycznych. Obie firmy ogłosiły dziś wykonanie strategicznych inwestycji firmy IMA w grupie ILAPAK.

ILAPAK, firma o obrotach wynoszących 90 milionów euro, była liderem w swojej branży przez wiele lat. Jak komentuje Roger Levy, założyciel i prezes ILAPAK: „Firma Ilapak od dawna szukała strategicznego partnera, który pomoże wykonać jej znaczący krok w przód. Jesteśmy dumni z naszej współpracy z IMA. To najlepszy partner w branży, który pomoże nam w rozwoju firmy, rozwijaniu nowych technologii, znajdywaniu nowych rozwiązań i zapewnianiu klientom jak największego wsparcia. Dzięki temu utrzymamy pozycję światowego lidera.”

Powrót do AKTUALNOŚCI
Zobacz także
Cel

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych systemów pakujących najwyższej jakości, dzięki którym nasi klienci mogą p...

Odbierz Twój RABAT 15%!

Zarejestruj Twoje maszyny Ilapak i zapewnij sobie jednorazowy kupon rabatowy w wysokosci 15% na zakup części zamiennych.

Zarejestruj Twoją maszynę

nie jestem zainteresowany | przypomnij mi później.