ILAPAK – zoom na konkretne branże podczas Interpack 2014

Podczas tegorocznych targów Interpack firma Ilapak, wiodący na rynku producent maszyn pakujących, rozdziela poszczególne branże i prezentuje rozwiązania dostosowane specjalnie do ich konkretnych potrzeb.

Wiceprezes ds. sprzedaży w firmie ILAPAK Guy Levy zapewnia: „ Zawsze byliśmy wyczuleni na potrzeby poszczególnych branży, z którymi pracowaliśmy, teraz jednak zwiększamy naszą specyfikację poprzez włączenie do działania branżowych ekspertów i wyspecjalizowanych zespołów technicznych. Aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania, przyjmujemy strategię działania opartą tworzeniu nowych produktów i innowacjach technologicznych dopasowanych do konkretnych branży.”

Stoisko ILAPAK (Hala 8N, Stanowisko C40) będzie podzielone na strefy przeznaczone dla poszczególnych branży. Odwiedzający stoisko piekarze, producenci czekolad i słodyczy, mięsa, sera, świeżych warzyw i mrożonek będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami posiadającymi dogłębną wiedzę na temat ich branży, a także zobaczyć maszyny w akcji – pakujące ich produkt.

Takie podejście wspiera nową strategię ILAPAK 360°, która ma na celu spełnianie potrzeb klientów pod każdym względem, co goście na stoisku ILAPAK będą mogli odczuć na własnej skórze.

ILAPAK zaprezentuje przełomowe innowacje technologiczne dla każdej z tych branży. Kilka z tych rozwiązań to nowości w skali światowej, w tym pierwsza maszyna typu flow-pack dla przemysłu mięsnego umożliwiająca pełne mycie wodą w standardzie IP65, maszyna zbudowana z uwzględnieniem wysokich standardów higieny do pakowanie boków serowych z dużą wydajnością w stylu Doy ze struną oraz innowacyjny system pakowania dla przemysłu cukierniczego, pozwalający na kombinację pakowania typu flow-wrap i twist wrap.

Powrót do AKTUALNOŚCI
Zobacz także